Επίσκεψη Τοποτηρητή Γρεβενών και Μητροπολίτη Καστοριάς κ.κ. Σεραφείμ στον Δήμαρχο Γρεβενών

Εθιμοτυπική επίσκεψη από τον Τοποτηρητή Γρεβενών και Μητροπολίτη Καστοριάς κ.κ. Σεραφείμ  δέχθηκε σήμερα το πρωί ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης στο πλαίσιο της ανάληψης των καθηκόντων του.
Κατά την συνάντηση η οποία πραγματοποιήθηκε σε εγκάρδιο κλίμα, συζητήθηκαν θέματα συνεργασίας των δύο πλευρών και έγινε ανταλλαγή απόψεων.

Στο πλαίσιο της επίσκεψης ο Σεβασμιότατος  Μητροπολίτης Καστοριάς κ.κ. Σεραφείμ χάρισε στον Δήμαρχο την Εικόνα του Αγίου Μηνά. Ο Δήμαρχος με τη σειρά του ευχαρίστησε τον Σεβασμιότατο για την ευλογία και την αγάπη του και του προσέφερε ένα καλάθι με μανιταροπροϊόντα της περιοχής μας.