Let's do it Grevena 2016!

Ο Δήμος Γρεβενών με την συνδρομή της ΠΕ Γρεβενών για δεύτερη συνεχή χρονιά συμμετείχε με μεγάλη επιτυχία στην πανελλήνια δράση “Let's do it Greece”. Περισσότεροι από εκατό (μικροί και μεγάλοι) εθελοντές συμμετείχαν ενεργά στον καθαρισμό διαφόρων σημείων σε όλο τον Δήμο. Η πόλη των Γρεβενών και οι τοπικές κοινότητες έγιναν πιο όμορφες.

Ευχαριστούμε την Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών, τη Δημοτική Κοινότητα Γρεβενών και τις Τοπικές Κοινότητες που συμμετείχαν στη δράση, καθώς και τους συλλόγους Δρομείς Υγείας Γρεβενών, Περιβαλλοντικό Σύλλογο Μοναχιτίου, Φυσιολατρικό Σύλλογο Γρεβενών “Τα Γιαγκούλεια”, Χιονοδρομικό Ορειβατικό Σύλλογο Γρεβενών, Κινηματογραφική Λέσχη Γρεβενών, Φορέα Διαχείρισης Εθνικού Πάρκο Βόρειας Πίνδου και όλους τους εθελοντές οι οποίοι συνέβαλαν καθοριστικά στην υλοποίηση της δράσης.

Τέλος, ευχαριστούμε τις εταιρείες “Sanitas” και “Palaskas” για την χορηγία τους.