Ερωτηματολόγιο Επιχειρησιακό Σχέδιο Στρατηγικής Βιώσιμης Αστικής Ανάπτυξης (ΕΣΣΒΑΑ)

Στην τελική φάση σχεδιασμού για την έγκριση του βρίσκεται το Σχέδιο ΒΑΑ των Γρεβενών.

«Γρεβενά 2020: Ισόρροπη αστική ανάπτυξη για τους κατοίκους, εργαζόμενους, επιχειρηματίες & ανάδειξη της πόλης σε αγρο-τουριστικό & γαστρονομικό προορισμό»

Ο Δήμος ολοκληρώνει εντός του Ιουνίου 2017 την προετοιμασία του Σχεδίου και ζητά τη γνώμη των Επαγγελματιών και των Επιχειρήσεων για τις δράσεις που τους αφορούν και σχετίζονται με το Σχέδιο Βιώσιμης Ανάπτυξης.

Συμπληρώστε το πολύ σύντομο ερωτηματολόγιο στο σύνδεσμο που ακολουθεί και κάθε τι άλλο που επιθυμείτε συμπληρωματικά να αναφέρετε:

Για κάθε πληροφορία και συμμετοχή στη συνεχιζόμενη διαδικασία ενημέρωσης & διαβούλευσης παρακαλούμε απευθύνεστε στη Διεύθυνση Προγραμματισμού του Δήμου Γρεβενών, κ. Ζαμανάκο Πούλιο τηλ. 2462353438, e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.