Εθιμοτυπική Επίσκεψη Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Δυτικής Μακεδονίας στον Δήμαρχο Γρεβενών

Εθιμοτυπική επίσκεψη δέχθηκε την Τετάρτη 14 Μαρτίου 2018 ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης στο γραφείο του από τον Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή Δυτικής Μακεδονίας, Υποστράτηγο κ. Αθανάσιο Μαντζούκα. Τον Υποστράτηγο συνόδευαν ο Αστυνομικός Διευθυντής Γρεβενών κ. Θεόδωρος Κεραμάς και ο Αστυνομικός Υποδιευθυντής κ. Χρήστος Ζαμπούρας.

Η συζήτηση εξελίχθηκε σε φιλικό κλίμα, ενώ ανάμεσα στα θέματα που τους απασχόλησαν ήταν και η μετεγκατάσταση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Γρεβενών. Η συνάντηση ολοκληρώθηκε τονίζοντας την άριστη συνεργασία που υπάρχει ανάμεσα στον Δήμο Γρεβενών και την Αστυνομία με τον Δήμαρχο να εύχεται στον υποστράτηγο καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.