Συνεδρίαση -- 10η 2018 -- Δημοτικού Συμβουλίου

Καλείστε σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 65 & 67 του Ν. 3852/2010 (Φ.Ε.Κ. 87/Α/2010), να προσέλθετε στην 10η κατεπείγουσα συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Γρεβενών, που θα γίνει στις 16 Μαΐου 2018 ημέρα Τετάρτη και ώρα 15:00 στο Δημαρχείο (αίθουσα συνεδριάσεων Δημοτικού Συμβουλίου), με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

Αυτοτελές Τμήμα Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης

Εισηγητής: Φαρμάκης Γρηγόριος Αντιδήμαρχος Αγροτικής Ανάπτυξης και Εμπορίου

Θέμα 1ο

Διοργάνωση έκθεσης τοπικών προϊόντων

Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών

Εισηγητής: Αδάμος Ματθαίος Αντιδήμαρχος Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών

Θέμα 2ο

Καθορισμός αμοιβής δικηγόρου για την εκπροσώπηση του Δήμου σε ακροαματική διαδικασία ενώπιον της Επιτροπής Ακροάσεως της Εθνικής Επιτροπής Τηλεπικοινωνιών & Ταχυδρομείων (ΕΕΤΕ) στην Αθήνα στις 21-05-2018.

Πληροφορίες: Καραμήτρος Βασίλειος

Ο Πρόεδρος σε κατεπείγουσες περιπτώσεις, σύμφωνα με την παρ. 5 του άρθρου 67 του Ν. 3852/2010, συγκαλεί Δημοτικό Συμβούλιο και η πρόσκληση γνωστοποιείται και την ημέρα της συνεδρίασης.