Συνεδρίαση Δημοτικού Συμβουλίου Γρεβενών μέσω ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗΣ την Τετάρτη 13 Ιανουαρίου 2021 και ώρα 18:00

Καλείστε σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 65 & 67 του Ν. 3852/2010 (Φ.Ε.Κ. 87/Α/2010) όπως ισχύουν, σε συνδυασμό με τις διατάξεις του άρθρου 10 της  Πράξης Νομοθετικού Περιεχομένου “Κατεπείγοντα μέτρα αντιμετώπισης των αρνητικών συνεπειών της εμφάνισης του κορωνοϊού COVID-19 και της ανάγκης περιορισμού της διάδοσής του” που δημοσιεύθηκε στο ΦΕΚ 55/Α΄/11-03-2020,  στην 1η τακτική  συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Γρεβενών, που θα πραγματοποιηθεί με τηλεδιάσκεψη μέσω της εφαρμογής ZOOM στις 13 Ιανουαρίου 2021 ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:00, με θέμα ημερήσιας διάταξης:

Εισηγητής: Γεώργιος Δασταμάνης Δήμαρχος Γρεβενών

Συζήτηση επί του προτεινόμενου Περιφερειακού Χωροταξικού Πλαισίου της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας (Π.Δ.Μ.)

Στη συνεδρίαση προσκαλείται ο Γενικός Γραμματέας του Δήμου Γρεβενών κ. Γρηγόριος Φαρμάκης.

Η Πρόεδρος του Δ.Σ.

Φωτεινή  Τζουβάρα