ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΣΑΠΙΔΗ

Συνάντηση με τον Υπεύθυνο του Τομέα Πολιτικής Ευθύνης Αγροτικής Ανάπτυξης της Ν.Δ. βουλευτή Κοζάνης κ. Γιώργο Κασαπίδη είχε ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Νούτσος το μεσημέρι του Σαββάτου 19 Ιουνίου 2010 στο Δημαρχείο Γρεβενών.
Ο Δήμαρχος Γρεβενών είχε την ευκαιρία να ενημερώσει αναλυτικά τον κ. Κασαπίδη για ζητήματα του αγροτικού χώρου στο Δήμο Γρεβενών και να έχει εποικοδομητική συζήτηση μαζί του.
Στη συζήτηση ήταν παρόντες ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ Γιάννης Χάτσιος και ο Αντιδήμαρχος κ. Οδυσσέας Βλάχος.

Το πρωί βρέθηκε μαζί με τον κ. Κασαπίδη  στο Δημοτικό Διαμέρισμα Αμυγδαλέων όπου συναντήθηκαν με τους κερασοπαραγωγούς και συζήτησαν για τις πρόσφατες καταστροφές στις καλλιέργειες από την κακοκαιρία.