Επίσκεψη Δημάρχου Γρεβενών στην δημοτική ενότητα Βεντζίου

Την Δημοτική Ενότητα Βεντζίου επισκέφθηκε τη Δευτέρα, 22 Δεκεμβρίου, το απόγευμα ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης. Τον Δήμαρχο συνόδευαν ο Αντιδήμαρχος κ. Ματθαίος Αδάμος και ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Βεντζίου κ. Ιωάννης Λέτσιος.

Ο Δήμαρχος συναντήθηκε με τους Τοπικούς Προέδρους και Συμβούλους καθώς και πολίτες της περιοχής στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου στο Δημαρχείο Κνίδης. Οι παρευρισκόμενοι ενημέρωσαν το Δήμαρχο για θέματα και προβλήματα που τους απασχολούν και στη συνέχεια ακολούθησε εκτενής συζήτηση.

Τέλος, ο Δήμαρχος τους αποχαιρέτησε ευχόμενος καλές γιορτές και με την υπόσχεση ότι τέτοιου είδους συναντήσεις θα επαναλαμβάνονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα.