ΣΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Το Δημοτικό Διαμέρισμα των Αμυγδαλιών επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Νούτσος το Σάββατο 24-10-2009, συνεχίζοντας τον κύκλο επισκέψεων εργασίας και επαφών με τους δημότες.
Σε μια συζήτηση μεγαλύτερη των δύο ωρών παρουσιάστηκαν αναλυτικά τα έργα που έχουν γίνει στις Αμυγδαλιές, έγινε αναφορά στα προγραμματισμένα και συζητήθηκαν τα ζητήματα της καθημερινότητας των δημοτών.
Τα θέματα της ύδρευσης και των αγροτικών δρόμων κυριάρχησαν.
Τον κ. Νούτσο συνόδευαν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου κ. Γιάννης Χάτσιος και οι αντιδήμαρχοι Οδυσσέας Βλάχος, Σπύρος Μπασνάς και Κώστας Σιούμπουρας, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι Γρηγόρης Φαρμάκης και Δημήτρης Ψευτογκάς, ο Πρόεδρος του Τοπικού Συμβουλίου Καραλιόλιος Παναγιώτης και ο Διευθυντής της ΔΕΥΑΓ Σπάτας Βασίλης.