ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΔΕΚΕΓ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Την Παρασκευή 30-1-2009, στη «Δημοτική Επιχείρηση Κοινωφελούς Έργου Γρεβενών» (ΔΕΚΕΓ) κόπηκε η βασιλόπιτα παρουσία του Δημάρχου Γρεβενών κ. Γιώργου Νούτσου, υπαλλήλων της επιχείρησης, δημοτικών συμβούλων και μελών του Διοικητικού Συμβουλίου.

Ο κ. Δήμαρχος σε σύντομο χαιρετισμό του ευχήθηκε ένα δημιουργικό έτος, γεμάτο υγεία και ευτυχία.
Συζήτησε με το προσωπικό τις έντονες προσπάθειες του Δήμου για να καλυφθούν οι μισθοδοτικές ανάγκες των εργαζομένων στις κοινωνικές δομές, αναφερόμενος και σε πρόσφατη επίσκεψη στην Αθήνα εκπροσώπων του προσωπικού και την αναλυτική ενημέρωση που τους έγινε εκεί.

Τέλος, ο Δήμαρχος Γρεβενών ευχαρίστησε θερμά τους εργαζομένους στη ΔΕΚΕΓ για το έργο που προσφέρουν στον τόπο μας.